Lustra łazienkowe podświetlane – co warto wiedzieć?

lustro podświetlane do łazienki

4.0 Opinie (1)
  • meble łazienkowe
  • lustra do łazienki
  • lustro do łazienki
lustro podświetlane do łazienki

Lustra podświetlane to rewelacyjne rozwiązanie do łazienki, które może wspomagać oświetlenie pomieszczenia lub stanowić samodzielne i jedyne źródło światła. Dodatkowo daje niesamowity efekt i tworzy wyjątkowy nastrój, który umili wieczorną rutynę pielęgnacyjną, a rano pozwoli na szybkie i dokładne wyszykowanie się do pracy.

Lustra łazienkowe podświetlane – zalety

Taki rodzaj luster ma wiele zalet i praktycznie żadnych wad. Przede wszystkim prezentują się bardzo elegancko i glamour. Są niezwykle przydatne podczas wykonywania makijażu lub golenia, gdzie dobre oświetlenie jest konieczne, aby wykonać te czynności precyzyjnie. 

Dostępne w wielu kształtach, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie coś, co go zainteresuje i będzie pasowało do wystroju łazienki. Lustra podświetlane mogą mieć zarówno chłodne światło, jak i ciepłe co znów ułatwia dopasowanie do danego pomieszczenia. 

Lustra podświetlane – cena

Ceny za taki rodzaj lustra są bardzo zróżnicowane. W zależności od kształtu, rozmiarów oraz producenta, a także od tego, jakie mają wykończenie, ceny się różnią. Koszty za takie lustra zaczynają się już od 400 zł, a kończą na ok. 1000 zł.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lustra podświetlanego?

Bardzo ważne jest to, aby takie lustro było podświetlane wyłącznie światłem LED, a nie halogenowym. Światło halogenowe, pomimo że jest używane do oświetlenia łazienek, nie sprawdzi się przy lustrze. Nie daje tak dokładnego i mocnego efektu jak oświetlenie LED-owe, przez co może utrudniać czynności wykonywane przy lustrze, a tego przecież nikt nie chce. 

Takie lustra są dostępne w dwóch rodzajach w zależności od sposobu montowania. Są to lustra wklejane w płytki oraz lustra podwieszane. Te drugie oczywiście łatwiej zamontować, natomiast wariant wklejany musi być zamontowany przez specjalistów, którzy znają się na rzeczy i nie uszkodzą przy tym płytek ani ściany. Warto być uważnym podczas zakupów, aby przypadkiem nie kupić złego lustra do konkretnego typu montażu, w tym celu najlepiej jest poradzić się konsultanta w sklepie. 

Opinie o Lustra łazienkowe podświetlane – co warto wiedzieć? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

65 + = 68

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com