Szafa wnękowa na wymiar do przedpokoju – czy się opłaca?

szafa wnękowa

4.0 Opinie (1)
  • przedpokój
  • szafa przesuwna
  • szafa na wymiar
  • szafa z drewna naturalnego
szafa wnękowa

Przedpokój to idealne miejsce, aby postawić szafę, w której będziemy mogli przetrzymywać sezonowe kurtki, płaszcze, buty i wiele innych rzeczy, na które zazwyczaj brakuje miejsca w pozostałych pokojach. Jaką szafę wybrać do przedpokoju? Czy opłaca się zmówić szafę na wymiar? 

Szafa wnękowa na wymiar – zalety 

Bardzo często w przedpokoju nie mamy tyle miejsca, żeby zmieściła się tam szafa wolnostojąca. Dlatego szafa wnękowa będzie lepszym rozwiązaniem do przedpokoju, ze względu na to, że zaprojektowanie jej od podstaw pozwoli lepiej wykorzystać przestrzeń, którą mamy. Ponadto zamawiając taki mebel mamy wpływ na to, jak będzie wyglądać i możemy łączyć wiele stylów.

Możemy zamówić projekt szafy z siedziskiem lub specjalnymi szufladami na buty czy torebki. Ponadto możemy wybierać z wielu rodzajów materiałów i nie musimy się ograniczać do tego, co zastaniemy w sklepie stacjonarnym, tak jak to jest w przypadku kupowania gotowej szafy.  

Czy szafa na zamówienie to duży wydatek? 

Wszystko zależy od tego, jak duża ma ona być, ile ma mieć drzwi oraz z czego będzie wykonana. Wiadomo, że model zrobiony z płyty meblowej będzie tańszy niż szafa z drewna naturalnego. Jednak to, co sprawia, że meble na wymiar są droższe niż te, które kupujemy stacjonarnie lub zamawiamy online to robocizna i wykonanie projektu. Ceny za złożenie szafy, wykonanie projektu oraz transport są ściśle uzależnione od cennika województw, który co roku jest nowelizowany. 

Chcąc zamówić szafę na wymiar, możemy spróbować zaoszczędzić na materiałach i wykończeniu szafy oraz sprawdzić, czy w zamówienie szafy z sąsiedniego województwa nie będzie znacznie bardziej opłacalne. Jednak szafa wnękowa w przedpokoju opłaca się przede wszystkim ze względu na wykorzystanie przestrzeni przedpokoju w pełni możliwości. Dokładny projekt i dostosowanie szafy do metrażu pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca. 

Opinie o Szafa wnękowa na wymiar do przedpokoju – czy się opłaca? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

64 − = 62

Podobne