Fotele biurowe ze skóry naturalnej – dlaczego warto kupić?

skorzany-fotel-biurowy

4.0 Opinie (1)
  • meble do gabinetu
  • gabinet
  • fotel skórzany
  • fotel biurowy
skorzany-fotel-biurowy

Wygodny fotel ma wpływ na naszą wydajność oraz poziom skupienia podczas pracy przy biurku. Jeśli chcemy, aby nasza praca była efektywna, powinniśmy zapewnić sobie odpowiednie warunki. Jaki fotel wybrać? Czy skóra naturalna to dobry pomysł?

Skóra naturalna a uczucie komfortu 

Wiele osób obawia się foteli ze skóry naturalnej, ponieważ myślą, że będzie chłodna w odczuciu. Nic bardziej mylnego. Skóra naturalna doskonale dopasowuje się do temperatury pomieszczenia, w której się znajduje. Więc jeśli taki fotel stoi w zimnym pomieszczeniu, to będzie chłodny w odczuciu, jednak jeżeli w biurze czy pokoju panuje temperatura pokojowa, to nie mamy się czego obawiać. 

Wytrzymałość skóry naturalnej 

Fotele ze skóry naturalnej to inwestycja na lata. Przede wszystkim skóra naturalna jest bardzo łatwa w pielęgnacji i nie tak łatwo ją trwale zabrudzić. Poza tym nie wyciera się nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. Nie traci koloru i nie staje się wyblakła pod wpływem działania promieni UV. 

Jedynym minusem foteli skórzanych jest to, że trzeba na nie uważać, jeśli mamy koty. W pracy poza domem nie jest to problemem, jednak jeżeli pracujemy z domu i posiadamy kota, to fotel skórzany może nie być najlepszym pomysłem. Skóra naturalna jest odporna na wiele czynników zewnętrznych, lecz niestety nie na kocie pazury. 

Opinie o Fotele biurowe ze skóry naturalnej – dlaczego warto kupić? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

59 − 55 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com