Stół do jadalni z szufladami – dlaczego warto?

stół z szufladami

4.0 Opinie (1)
  • stół do jadalni
  • stół z szufladami
stół z szufladami

Coraz częściej stawiamy na wielofunkcyjne i praktyczne rozwiązania w domu. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoszczędzić przestrzeń, czas oraz pieniądze. Stół do jadalni z szufladami należy do praktycznych i wygodnych rozwiązań. 

Rodzaje stołów z szufladami

Wyróżnia się kilka najpopularniejszych typów:

  • stół drewniany typu konsola z szufladami
  • stół z materiałów drewnopodobnych z szufladami 
  • stół z płyty meblowej z szufladami 

Najczęściej spotykane modele posiadają 2 lub 3 szuflady. Są modele, które posiadają gałkę lub rączkę do otwierania szuflad, ale są też całkowicie jednolite bez rączki. Modele z większą ilością szuflad są rzadziej spotykane, dlatego jeżeli zależy nam na takim rozwiązaniu, warto rozważyć zamówienie mebla na wymiar.  

Jakie są zalety stołu z szufladami do jadalni

Ich największą zaletą jest to, że są praktyczne. W stole z szufladami możemy schować ściereczki, deski do krojenia, a także drobne akcesoria kuchenne, których używamy rzadko. To rewelacyjne rozwiązanie, gdy mamy małą kuchnię. Wówczas rzeczy, które tam niepotrzebnie zajmują miejsce można przenieść do jadalni i schować. Takie rozwiązanie jest również bardzo estetyczne. Szuflady w takim stole są pojemne i praktyczne, i jednocześnie bardzo ładnie wykonane. 

Takie szuflady przydają się również podczas dużych rodzinnych przyjęć lub spotkań ze znajomymi. Takim wydarzeniem, kiedy takie schowki w stole przydają się najbardziej to święta. Jak wiadomo biały obrus i czerwone napoje oraz potrawy to nie jest najlepsze połączenie. Pomimo tego każdy z nas kiedyś wylał barszcz lub wino na świeżo wyprany materiał. W takich sytuacjach, żeby nie biegać po całym domu w poszukiwaniu nowego obrusu, możemy schować zapasowy w szufladzie stołu i szybko go wymienić. 

Stoły z szufladami to nie tylko praktyczny mebel. Wiele osób decyduje się na taki zakup ze względu na ich design. Jest wiele pięknych modeli, jednak ogromną popularnością cieszą się egzemplarze z białym stelażem jasnodrewnianym blatem oraz złotymi detalami na szufladach. Takie stoły rewelacyjnie wpisują się w stylistykę retro oraz styl rustykalny. 

Opinie o Stół do jadalni z szufladami – dlaczego warto? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

21 − 17 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com