Szafa wolnostojąca – plusy i minusy

szafa wolnostojąca

4.0 Opinie (1)
  • meble do salonu
  • salon
  • szafa przesuwna
  • szafa na wymiar
  • szafa wolnostojąca
szafa wolnostojąca

Szafa w salonie może być bardzo praktycznym rozwiązaniem. Przydaje się zwłaszcza zimą na wieszanie kurtek puchowych. W takiej szafie możemy przechowywać też tekstylia pościelowe czy koce lub firany. 

Jakie są zalety szafy wolnostojącej w salonie? 

Jedną z największych zalet szafy wolnostojącej jest jej mobilność. Bez problemu możemy zmienić jej położenie, gdy tylko zechcemy. Szafa wolnostojąca nie jest tak masywna i ciężka jak szafy zabudowane, co jest jej kolejnym plusem. Dodatkowo szafy wolnostojące są łatwo dostępne, w każdym sklepie meblarskim znajdziemy co najmniej kilka modeli do wyboru, a sklepy online oferują ogromny wybór tego rodzaju mebli. 

Jakie są wady szafy wolnostojącej w salonie? 

Szafa wolnostojąca w salonie ma też swoje minusy. Szukanie odpowiedniej szafy, która będzie idealnie wymiarami pasowała do pokoju, może być procesem długim i męczącym, zwłaszcza w przypadku pokoi o niedużym metrażu. Dlatego warto przemyśleć zamówienie szafy na wymiar, jednak to się wiąże ze znacznie wyższymi kosztami. 

Czy warto mieć szafę wolnostojącą w salonie?

Jeżeli potrzebujemy dodatkowego miejsca na przechowywanie ubrań sezonowych, pościeli czy zasłon i firan to dodatkowa szafa w salonie jest idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo szafa w salonie może pełnić również funkcję dekoracyjną wybierając szafę z białego szkła lacobel dodamy pomieszczeniu świeżości i lekkości, a dodatkowo rozjaśnimy przestrzeń i optycznie ją powiększymy. 

Opinie o Szafa wolnostojąca – plusy i minusy - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 7

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com