Komoda z drewna do pokoju dziecięcego – kiedy się sprawdzi?

komoda w pokoju dzieciecym

4.0 Opinie (1)
  • meble drewniane
  • pokój dziecięcy
  • meble do pokoju dziecięcego
  • komoda
  • meble z drewna naturalnego
  • drewno lite
komoda w pokoju dzieciecym

Białe komody do pokoju dziecięcego zdecydowanie zdominowały tę część przemysłu meblarskiego, jednak takie rozwiązanie nie każdemu odpowiada. Co, jeśli wolimy bardziej naturalne wykończenia oraz materiały? Czy warto rozważyć zakup komody z drewna naturalnego? 

Jakie są zalety komody drewnianej w pokoju dziecięcym? 

Drewno w pokoju dziecięcym ma wiele zalet. Przede wszystkim pięknie wygląda i występuje w wielu odcieniach. Zazwyczaj jednak największą popularnością cieszą się komody dziecięce w jasnych odcieniach drewna jak np. dąb bielony, jesion czy klon. Zaletą tego naturalnego surowca jest również to, że ma on działanie wyciszające i relaksujące, dlatego do pokoju dziecięcego jest jak najbardziej wskazany. 

Ponadto wybierając komodę z drewna litego, stawiamy na uniwersalność, gdyż taki mebel będzie pasował nie tylko do pokoju dziecięcego, lecz także do każdego innego. Gdy pociecha podrośnie i trzeba będzie przeorganizować przestrzeń, w której żyje, komoda może okazać się zbędna. W takiej sytuacji dla drewnianej komody bez problemu znajdziemy inne zastosowanie w domu. 

Komoda drewniana w pokoju dziecka a wystrój pokoju

Coraz więcej rodziców decyduje się na urządzenie pokoju dla swojego dziecka w stonowanych kolorach. Można zauważyć rosnącą modę na pokoje, w których dominują odcienie beżu, szarości i bieli. Stąd również wzięła się popularność białych komód dziecięcych. W taką stylistykę doskonale wpasują się również komody w jasnych chłodnych odcieniach drewna oraz wpadających w lekkie różowe tony. Wybierając drewno naturalne, nie musimy rezygnować z trendów. Ten rodzaj surowca jest zawsze na czasie i nigdy nie wychodzi z mody. 

Opinie o Komoda z drewna do pokoju dziecięcego – kiedy się sprawdzi? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 + 6 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com