Szafka nocna z marmurowym blatem – wady i zalety

szafka nocna z marmurowym blatem

4.0 Opinie (1)
  • meble do sypialni
  • wyposażenie sypialni
  • szafki nocne
szafka nocna z marmurowym blatem

Szafka nocna z marmurowym blatem to piękny mebel, który łączy w sobie styl skandynawski, loftowy oraz glamour. Marmur to wyjątkowy elegancki i ekskluzywny surowiec, a w połączeniu z drewnem daje niesamowity efekt.   

Szafka nocna z marmurowym blatem – zalety

Szafki z marmurowym blatem najczęściej są produkowane z drewna naturalnego, które stanowi podstawę mebla zaś sam blat pełni raczej funkcję dekoracyjną. Jednak nie zmienia to faktu, że połączenie tych dwóch surowców gwarantuje najwyższą jakość i trwałość. Drewno zapewnia solidną i trwałą podstawę szafki, a marmurowy blat sprawia, że nie tak łatwo zarysować górną powierzchnię szafki sprzętami elektronicznymi lub lampką nocną. 

Szafka nocna z marmurowym blatem – wady

Zdecydowanie największą wadą szafki nocnej z marmurowym blatem jest cena. Zarówno drewno naturalne, jak i marmur są ekskluzywnymi i bardzo drogimi surowcami. Dodatkowo w cenę wliczana jest obróbka tych materiałów, która jest wieloetapowa i bardzo czasochłonna. 

Dla kogo szafka nocna z marmurowym blatem?

Taki mebel idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu glamour czy w stylu angielskim, gdzie dominuje elegancja i klasa. Szafką z marmurowym blatem zachwycą się wszyscy miłośnicy ekskluzywnych, ponadczasowych, a także unikatowych mebli. 

Ponadto należy pamiętać, że oprócz klasycznych drewnianych szafek nocnych wielu producentów oferuje również modele pomalowane na czarno lub biało. Te kolory w połączeniu z marmurowym blatem tworzą niezwykle wytworne połączenie, które wpasuje się w wiele wnętrz, dodając im uroku i klasy. 

Opinie o Szafka nocna z marmurowym blatem – wady i zalety - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

32 − 26 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com