Szafa przesuwna – wygodne rozwiązanie do przedpokoju

szafa-przesuwna

4.0 Opinie (1)
  • przedpokój
  • szafa przesuwna
  • szafa na wymiar
  • szafa wolnostojąca
szafa-przesuwna

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem szafy do przedpokoju, weź pod uwagę szafę z systemem drzwi przesuwnych. Taki model szafy sprawdza się nie tylko w spinalniach, lecz także w korytarzach i przedpokojach. Dlaczego warto wybrać szafę przesuwną? 

Jakie są zalety szafy przesuwnej w przedpokoju? 

Przede wszystkim szafa przesuwna to bardzo pojemny i praktyczny mebel, w którym bez problemu zmieścisz kurtki, płaszcze, tekstylia pościelowe, a nawet buty.  Dodatkowo dużą zaletą modeli przesuwnych jest to, że kiedy chcemy taką szafę otworzyć, wystarczy przesunąć drzwi. W klasycznych szafach często jest ten problem, że gdy drzwiczki szafy są otwarte, to ograniczają poruszanie się po korytarzu czy przedpokoju. 

W przypadku modeli przesuwnych nie ma tego problemu. W szafach przesuwnych dobre jest również to, że taką szafę możemy kupić zarówno w wersji wolnostojącej, jak i zamówić na wymiar wariant wnękowy. Ponadto szafy przesuwne możesz kupić i zamówić w wielu rozmiarach, co ułatwia ich dopasowanie do metrażu przedpokoju. 

Z jakiego materiału wybrać szafę do przedpokoju? 

Jeżeli chodzi o materiały, z których są produkowane takie szafy, to producenci mebli oferują naprawdę szeroki wybór. Bardzo popularne stały się szafy przesuwne z frontami wykonanymi ze szkła lacobel lub płyty akrylowej. Te materiały dają piękne połyskujące wykończenie, które rozświetla i optycznie powiększa przedpokój. 

Równie popularne są szafy przesuwne z lustrami wykonane z drewna naturalnego lub płyt meblowych np. płyty MDF. Szafa z lustrem to wygodne rozwiązanie, gdyż chcąc się przejrzeć w lustrze przed samym wyjściem z domu, nie musimy wchodzić w butach do domu lub ich zdejmować, aby dostać się do lustra. Inną opcją są klasyczne szafy przesuwne w minimalistycznym skandynawskim stylu. Takie modele często są wykonane z płyt meblowych imitujących wygląd drewna naturalnego w pięknych jasnoszarych i beżowych odcieniach.  

Opinie o Szafa przesuwna – wygodne rozwiązanie do przedpokoju - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 31 = 34

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com