Szafka nocna z USB – nowoczesne i praktyczne rozwiązanie

Szafka nocna z USB

0.0 Opinie (0)
  • meble do sypialni
  • wyposażenie sypialni
  • szafki nocne
Szafka nocna z USB

Rynek meblarski oferuje wiele praktycznych i ciekawych rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i sprawiają, że żyje nam się coraz łatwiej i wygodniej. Jednym z takich funkcjonalnych rozwiązań jest szafka nocna z USB. 

Szafka nocna z USB – co to jest i dlaczego warto?

Szafka nocna z USB to szafka, która została dodatkowo wyposażona w gniazdko, dzięki któremu możemy ładować nasz telefon, laptop lub tablet. Dzięki takiej szafce nie musimy montować gniazdka na ścianie koło łóżka, a jak wiemy, bywa to uciążliwe i nieestetycznie się prezentuje. 

Gniazdko w szafce jest bliżej zasięgu ręki oraz nie ma tego problemu, że kabel od ładowarki telefonu będzie za krótki i nie będzie się dało położyć ładującego się telefonu na szafce nocnej. 

Szafka nocna USB a wystrój sypialni 

Szafki nocne z USB występują w wielu wersjach stylistycznych, dzięki temu z łatwością możemy dobrać mebel do wystroju swojej sypialni. Szafki z USB z jasnego drewna lub płyty meblowej w jasnym odcieniu doskonale nadają się do sypialni w stylu skandynawskim. 

Szafki z USB występują też w ciemnych odcieniach brązu i idealnie wpasują się w pokój stylizowany na retro oraz loft. Znajdzie się również coś dla wielbicieli sypialni w stylu nowoczesnym oraz glamour. Najbardziej do tych wystrojów wnętrz pasują szafki z płyty meblowej w kolorze białym. 

Opinie o Szafka nocna z USB – nowoczesne i praktyczne rozwiązanie - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

99 − = 97

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com