Szafa z drzwiami żaluzjowymi do salonu

Szafa z drzwiami żaluzjowymi

0.0 Opinie (0)
  • meble do salonu
  • salon
  • szafa wolnostojąca
  • szafa z drewna naturalnego
Szafa z drzwiami żaluzjowymi

Szafy z drzwiami żaluzjowymi stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. Czemu zawdzięczają taki rozgłos? Czy to dobry wybór do salonu? Jakie wady i zalety mają szafy z żaluzjowymi drzwiami? 

Szafy z drzwiami żaluzjowymi – zalety 

Jedną z największych zalety szaf żaluzjowych jest to, że ich design pasuje do każdego pomieszczenia. Drzwiczki żaluzjowe doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, przedpokoju, jak i kuchni oraz sypialni. Dodają lekkości i wyjątkowego klimatu pomieszczeniu, w którym się znajdują. Ich zaletą jest również to, że są dostępne w wersji naturalnej w odcieniu drewna, ale również w kolorze białym czy granatowym. 

Szafy z drzwiami żaluzjowymi – wady 

Główną wadą tego rodzaju szafy jest to, że w żaluzjowych drzwiach zbiera się kurz, który ciężko jest dokładnie wytrzeć. Dla osób uczulonych na kurz czy równego rodzaju pyłki taki mebel w domu może być problematyczny. 

Szafa z drzwiami żaluzjowymi w salonie – czy to dobry pomysł?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, taki rodzaj szafy sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, również w salonie. Szafa żaluzjowa w kolorze białym pięknie rozjaśni przestrzeń i doda jej lekkości. Z kolei model w naturalnym odcieniu drewna ociepli wnętrze i sprawi, że będzie bardziej przytulne. Ten typ drzwiczek doskonale wpisze się w styl skandynawski, boho oraz retro. 

Taki mebel w salonie pozwoli na przechowywanie zestawów obiadowych, kieliszków czy filiżanek. Dodatkowo szafa żaluzjowa doskonale nadaje się do przechowywania kolekcji płyt czy książek. Szafa z drzwiami żaluzjowymi w salonie to praktyczne i bardzo estetyczne rozwiązanie.

Opinie o Szafa z drzwiami żaluzjowymi do salonu - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

89 − = 85

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com