Ława do salonu – wady i zalety

stolik kawowy

4.0 Opinie (1)
  • meble do salonu
  • salon
  • ława do salonu
stolik kawowy

Ławy kawowe kilkanaście lat temu cieszyły się bardzo dużą popularnością. Obecnie znów obserwuje się trend na ławy w salonie, jednak tym razem nie są to tylko klasyczne drewniane modele. Rynek meblarski oferuje dużo więcej ciekawych, nowoczesnych i pięknych ław kawowych. Dlaczego warto mieć taki mebel w pokoju dziennym? 

Ława do salonu – zalety 

Ława kawowa to świetne rozwiązanie, gdy lubimy zsiąść w weekend z ulubioną książką i filiżanką kawy. Dodatkowo taka ława to piękny element wystroju salonu. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych możemy znaleźć fantastyczne ławy wykonane z drewna naturalnego, płyty akrylowej o wysokim połysku, a także z płyt meblowych oraz ze szklanym blatem. Na takiej ławie możemy postawić wazon z naszymi ulubionymi kwiatami lub kolekcję czasopism.

Ława do salonu – wady 

Ława kawowa w salonie niestety nie zastąpi nam stołu. Jeżeli więc nie mamy stołu w kuchni lub oddzielnej jadalni to ława kawowa w salonie może nie być tak potrzebna, jak właśnie stół, na którym można zjeść wspólnie posiłek. Oczywiście, jeśli mamy na tyle duży salon, że zmieści się w nim i ława i stół to problem znika. Jednak sama ława nadaje się bardziej do spędzania miło czas przy kubku herbaty, ale nie nadaje się do spożywania posiłków ze względu na to, że jest za niska. 

Czy warto kupić ławę kawową?

W domu z oddzielną sypialnią lub kuchnią wyposażoną w stół, taka ława będzie rewelacyjnym rozwiązaniem. Oprócz tego, że pełni funkcję dekoracyjną to może być również bardzo praktycznym meblem. Obecnie meble produkowane są tak, aby były jak najbardziej użytkowe. Można więc w wielu sklepach nabyć ławę kawową wyposażoną w dodatkowe szuflady i półki, w których możemy schować książki, ładowarki, przedłużacze, płyty i inne drobiazgi. 

Opinie o Ława do salonu – wady i zalety - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

13 + = 23

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com