Dlaczego warto mieć kontenerek w biurze?

kontenerek biurowy

4.0 Opinie (1)
  • meble do gabinetu
  • gabinet
  • kontenerki biurowe
  • kontenerki do biura
kontenerek biurowy

Porządek w miejscu pracy jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa na poziom naszej efektywności oraz na poziom skupienia. Oprócz dobrze dobranego biurka oraz fotela warto mieć w swoim miejscu pracy takie meble, które pozwalają dobrze zorganizować tę przestrzeń. Jednym z takich mebli jest kontenerek pod biurko. Dlaczego warto mieć kontenerek w swoim miejscu pracy? 

Kontenerek pod biurko – co przechowywać?

Warto zacząć od tego, że kontenerki biurowe występują w wielu wersjach. W sklepach meblarskich znajdziemy zarówno modele, które składają się z samych szuflad, jak i modele wyposażone w dodatkową półkę. Ponadto producenci takich mebli oferują szeroki wybór co do ilości szuflad w kontenerkach. Bez problemu znajdziemy warianty z dwoma szufladami, lecz także nie będziemy mieli kłopotów z nabyciem kontenerków z kilkoma szufladami. 

W zależności, jaki rodzaj kontenerka wybierzemy i jak pojemne ma szuflady czy półki, to będzie miał on różne przeznaczenie. Przede wszystkim kontenerki pod biurko doskonale sprawdzają się do przechowywania różnego rodzaju dokumentów. Jeśli zależy nam na bezpiecznym przechowywaniu umów czy innych poufnych dokumentów możemy kupić kontenerek z szufladami zamykanymi na klucz. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziemy musieli się obawiać, że ważne papiery dostaną się w niepowołane ręce w trakcie naszej nieobecności w biurze. 

Kontenerek to również świetne miejsce na przechowywanie różnego rodzaju przyborów biurowych jak np. zszywacze, nożyczki, markery, pieczątki czy karteczki samoprzylepne. Wszystkie te rzeczy częściej lub rzadziej przydają nam się w pracy, jednak są to przybory niewielkich rozmiarów i łatwo z nich powodu robi się bałagan na biurku. Wszystkie te akcesoria możemy przechowywać w kontenerku z mniejszym szufladami, dzięki temu łatwiej będzie nam utrzymać czystość na biurku, ale jednocześnie będziemy mieć je cały czas pod ręką. 

Ile kosztuje kontenerek? 

Ceny za kontenerki są bardzo zróżnicowane. Oczywiście na cenę za taki mebel wpływa przede wszystkim rodzaj materiału, jaki został użyty do ich produkcji. Ponadto znaczenie w kwestii ceny ma również popularność i prestiż firmy. Najtańsze kontenerki można zakupić już za około 200 zł. Z kolei najdroższe modele kosztują blisko 700 zł. 

Opinie o Dlaczego warto mieć kontenerek w biurze? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

50 − = 43

Podobne

Źródła

zdjęcie - shtterstock.com