Szafa do pokoju dziecięcego ze szkła lacobel – wady i zalety

szafa lacobel do pokoju dziecięcego

4.0 Opinie (1)
  • pokój dziecięcy
  • meble do pokoju dziecięcego
  • szkło lacobel
  • szafa ze szkła lacobel
szafa lacobel do pokoju dziecięcego

Szafy ze szkła lacobel to piękne meble cieszące się dużą popularnością. Taki model doskonale pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Jakie są wady i zalety szaf z tego rodzaju tworzywa? Czy szafa ze szkła lacobel nadaje się do pokoju dziecięcego? 

Szafa ze szkła lacobel – czy nadaje się do pokoju dziecięcego? 

Szafy z tego rodzaju materiału są zazwyczaj wybierane do sypialni i przedpokoi. W pokoju dziecka mogą one również dobrze wyglądać, jednak należy pamiętać, że szafa ze szkła lacobel sprawdzi się w pokoju nieco starszych dzieci. Ze względów bezpieczeństwa szkło lacobel nie powinno gościć w pokoju kilkulatka. Mimo iż jest to trwały i solidny surowiec, małe dzieci często intensywnie eksploatują  przedmioty i meble wokół siebie. 

Jakie są wady i zalety szafy ze szkła lacobel?

Zdecydowaną zaletą mebli ze szkła lacobel jest to, że są niezwykle eleganckie i pięknie się prezentują. Dodatkowo ładnie odbijają promienie słoneczne, dlatego świetnie nadają się do małych lub ciemnych przestrzeni z niewielką ilością światła naturalnego. Połyskujące szafy ze szkła lacobel to popularny model, jednak należy pamiętać o szafach lacobel o wykończeniu matowym. Te również rewelacyjnie się prezentują i są dobrym rozwiązaniem do mieszkania czy domu, w którym jest dużo okien i generalnie jest bardzo jasno. 

Do wad szkła lacobel można zdecydowanie zaliczyć to, że widać na nim niemal każdy odcisk dłoni czy palców. Jeżeli nie lubisz często przecierać mebli z kurzu, a widok odciśniętych palców na meblach Cię drażni, może to nie być najlepsza propozycja do Twojego domu, a zwłaszcza do pokoju dziecięcego. 

Opinie o Szafa do pokoju dziecięcego ze szkła lacobel – wady i zalety - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

77 − = 68

Podobne

Źródła

zdjecie - shutterstock.com