Witryna narożna do salonu – sprawdź czy warto!

Witryna narożna do salonu

0.0 Opinie (0)
  • meble do salonu
  • witryna
Witryna narożna do salonu

Mało ustawny salon lub nieciekawy róg? Idealnym rozwiązaniem będzie witryna narożna. Dobrze wybrana nie tylko zasłoni nieciekawe miejsce, ale zapewni więcej miejsca do przechowywania i będzie ozdobą wnętrza.

Duży wybór witryn narożnych

Czasami rogi ścian w salonie są popękane lub po prostu źle wyglądają. Można to łatwo i szybko naprawić i wstawić tam narożny mebel. Dobrze wybrana witryna sprawi, że wnętrze zyska nową jakość.

Jeśli salon jest mały lub ciemny warto się zdecydować na jasny mebel, szklane półki i oświetlenie ledowe, które sprawią, że pomieszczenie wyda się jaśniejsze i większe, a my zyskamy dodatkowe miejsce na rodzinne pamiątki czy zastawę.

W większych wnętrzach można postawić na wysoki i ciemniejszy mebel, który idealnie się sprawdzi, np. jako biblioteczka. Do wyboru są też witryny mocno zdobione lub stylizowane na retro, takie sprawdzą się w salonach klasycznych.

Do wyboru mamy również ciekawe witryny zaokrąglone lub z przeszkleniami z trzech stron, takie meble nie tylko zasłonią nieciekawy róg salonu, ale będą piękną dekoracją wnętrza, bez względu, co umieścimy w ich wnętrzu.

Jeżeli mamy nowoczesny lub loftowy wystrój, to możemy wybierać spośród witryn szklanych lub metalowych, których na rynku jest sporo, a ich oryginalne kształty i wykończenie oferują niebanalne meble.

Zalety witryny narożnej

Taki mebel znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach ze skosami, mało ustawnych, trudnych w aranżacji. Nawet w małym salonie taka witryna nie przytłoczy wnętrza, a daje więcej miejsca do przechowywania.

Niewątpliwym plusem jest to, że mebel jest zamykany, więc kurz tak szybko się nie gromadzi jak na otwartych półkach. Dodatkowo oświetlenie witryny rozjaśni wnętrze i wyeksponuje przedmioty ustawione w jej środku. Pamiątki rodzinne, puchary, obiekty kolekcjonerskie zyskają honorowe miejsce i będą wyglądały atrakcyjnie.

Na rynku jest duży wybór witryn narożnych. Są wykonane z drewna, metalu, plastiku, czy płyty meblarskiej. Dodatki w postaci oświetlenia, systemów zamykania, uchwytów sprawiają, że można wybrać mebel idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Pod względem formy, stylu czy koloru też jest w czym przebierać.

Ceny witryn

Producenci oferują produkty różnorodne pod względem formy i materiałów, ale jeśli zdarzy się, że nie znajdziemy gotowej witryny jest opcja zakupu mebla na zamówienie, gdzie każdy szczegół będzie indywidualnie dobrany, a wymiar dopasowany do wnętrza. Warto też szukać promocji, można trafić na piękną witrynę w dobrej cenie.

W zależności od rozmiaru i użytego materiału ceny będą różne. Najtańszą witrynę kupimy za ponad 200 zł, a najdroższą za około 10 000 zł.

Opinie o Witryna narożna do salonu – sprawdź czy warto! - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

51 − = 45

Podobne

Źródła

zdjęcie shutterstock.com