Regał z szufladami do przedpokoju – dobre rozwiązanie?

regał z szufladami

4.0 Opinie (1)
  • regał
  • regały
  • przedpokój
regał z szufladami

Wybierając regał do przedpokoju warto się zastanowić nad modelami, w których są szuflady. W każdym przedpokoju potrzebne jest miejsce na schowanie niezbędnych drobiazgów - w tej roli świetnie się sprawdzą się szuflady.

Regał z szufladami do przedpokoju – jaki mamy wybór?

Regały z szufladami są praktyczne i wygodne - nie tylko pomieszczą różne potrzebne rzeczy, ale to jeszcze zabezpieczą je przed brudem i kurzem. W przedpokoju potrzebne jest miejsce na klucze, torebki, rękawiczki, czapki, apaszki, czy akcesoria do pielęgnacji butów. Często właśnie w przedpokoju trzymamy wiele innych przedmiotów, jak na przykład: żarówki, baterie, narzędzia, a także akcesoria dla psa lub kota.

Ilość szuflad w regale trzeba uzależnić od tego, jak dużo mamy rzeczy do schowania. Mając odpowiednio dużo miejsca do przechowywania będzie łatwiej utrzymać porządek i estetyczny wygląd przedpokoju. Wszystkie rzeczy będą miały swoje stałe miejsce i nie będą zagracały pomieszczenia.

Na rynku dostępne są różne modele, w niektórych szuflady są w dolnej części, inne regały są konstrukcji otwartej i szuflady znajdują się na środku, dzięki czemu łatwiej jest nam do nich sięgać i nie musimy się schylać. Mogą być też bardziej oryginalne regały, w których szuflady są nieregularnie porozrzucane, a pozostałe półki są otwarte. Modele zamknięte łączą szafki oraz szuflady, w tym przypadku wszystkie rzeczy mamy ukryte za frontami i bałagan nam nie grozi.

Regały z szufladami do przedpokoju – rodzaje

Producenci oferują wiele modeli z szufladami, mogą być zrobione z jednego surowca lub z połączenia różnych materiałów. Interesującą opcją są szuflady wyprodukowane z innych materiałów niż regał. Szuflady mogą być plastikowe, dzięki czemu są trwałe, niektóre modele posiadają ciekawe rozwiązanie w postaci szuflad transparentnych, przez co widoczna jest zawartość szuflad. Innym rozwiązaniem są szuflady tekstylne, zrobione z różnych tkanin, które ocieplą wnętrze. Dodatkowo wybierając kolorowe elementy ożywimy mebel, a wnętrze zyska wyjątkowy charakter.

Regały mogą być produkowane z następujących materiałów:

  • litego drewna
  • płyty meblarskiej
  • metalu
  • tworzywa sztucznego

Wybierając meble do przedpokoju lepiej zdecydować się na regały metalowe lub plastikowe, charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami, są trwałe i odporne. Również modele z płyty lub drewniane nadają się do przedpokoju, pod warunkiem, że są dobrej jakości, a materiał jest odpowiednio zabezpieczony. W przedpokoju meble są narażone na zabrudzenia, wilgoć, czy uszkodzenia, dlatego kupując regały specjalnie przeznaczone do tego pomieszczenia mamy pewność, że będzie dobrze wyglądał nawet po latach intensywnego używania.

Ceny regałów z szufladami do przedpokoju

Mały regał z szufladami kupimy już za około 90 zł, a najdroższe modele mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Cena zależy od materiałów, jakości oraz rozmiaru regału. Warto wybrać regał z dobrej jakości materiałów, które są wytrzymałe i odporne. Można porównywać ceny podobnych modeli w różnych sklepach lub szukać promocji czy wyprzedaży.

Opinie o Regał z szufladami do przedpokoju – dobre rozwiązanie? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

43 + = 45

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com