Komoda dziecięca z laminatu – czy się sprawdzi?

komoda z laminatu

4.0 Opinie (1)
  • pokój dziecięcy
  • meble do pokoju dziecięcego
  • komoda
komoda z laminatu

Komoda to przydatny element wyposażenia pokoju każdego dziecka. Dzięki niej łatwiej utrzymać porządek, przez to, że świetnie nadaje się do przechowywania bielizny czy letnich t-shirtów, które w dużej szafie mogą się gubić i gnieść. Wszystko, co warto wiedzieć o komodzie z laminatu, przeczytasz poniżej.

Jakie są zalety komody laminowanej?

Laminat na drewnie czy płycie meblowej tworzy ochronną warstwę, która zabezpiecza meble przed zarysowaniami i szybszym starzeniem się drewna. W przypadku pokoju dziecięcego takie zabezpieczenie mebli może być bardzo przydatne. Wyposażenie takiego pomieszczenia jest narażone na intensywne i nieostrożne użytkowanie przez najmłodszych. 

Ponadto komody laminowane mogą mieć różne wykończenia. W zależności od tego, czego potrzebujemy, możemy postawić na mebel z połyskującym wykończeniem lub całkowicie matowym. Komoda z laminatem w połysku będzie pięknie odbijać światło, a matowe wykończenie lepiej się sprawdzi w pokoju urządzonym w minimalistycznym stylu. 

Ile kosztuje komoda laminowana?

Cena tego rodzaju mebli jest zależna od materiału, z którego jest wykonana oraz jakie ma wymiary, i w ile szuflad została wyposażona. Samo laminowanie nie wpływa aż tak bardzo na cenę komody. Najtańsze komody dziecięce można kupić już za około 300 zł, natomiast te droższe kosztują nawet 1000 zł. 

Opinie o Komoda dziecięca z laminatu – czy się sprawdzi? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

40 − = 38

Podobne

Źródła

Zdjęcie - shutterstock.com