Ława rozkładana – wygodne rozwiązanie do salonu

rozkładana ława

4.0 Opinie (1)
  • meble do salonu
  • salon
  • ława do salonu
rozkładana ława

Salon to jeden z najważniejszych pomieszczeń w domu. Oprócz wygodnej kanapy powinien mieć też praktyczny mebel, na którym położysz wazon z kwiatami lub zestaw ulubionych książek, a w wolnej chwili siądziesz i wypijesz filiżankę kawy ze znajomymi.  

Wygodna i praktyczna ława rozkładana 

Ława rozkładana to bardzo praktyczny mebel, który z pewnością przyda się w wielu sytuacjach. Taki rodzaj ławy może być pomocny w momencie, gdy chcemy urządzić rodzinny dzień grania w gry planszowe lub wspólne układanie puzzli. Zazwyczaj puzzle układamy na podłodze lub na stole w kuchni. Granie w planszówki i inne zabawy na podłodze jest bardzo niewygodne i nie sprzyja prawidłowej postawie. Z kolei kuchnia również nie jest najlepszym miejscem na takie aktywności, bo zazwyczaj jest tam za mało wolnej przestrzeni. 

Rozkładana ława w salonie to idealne miejsce na tego rodzaju aktywności. Po rozłożeniu blatu zyskamy dodatkowe miejsce, przy którym zmieszczą się wszyscy członkowie rodziny. Bez problemu będziemy mogli na takim blacie rozłożyć nawet naprawdę dusze puzzle czy planszę. 

Ława rozkładana przydaje się również, gdy na co dzień nie jest nam potrzebny duży stół w salonie, jednak raz na jakiś czas zapraszamy do siebie znajomych. Wówczas taka ława po rozłożeniu fantastycznie zastąpi stół, a my będziemy mogli się cieszyć czasem spędzonym w gronie najbliższych z filiżanką kawy czy kieliszkiem wina. 

Ława a wystrój salonu 

Obecnie na ryku meblarskim możemy znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych ław do salonu. Producenci mebli oferują ławy o przeróżnych wymiarach, kolorach, zrobionych z drewna, płyt akrylowych, a nawet szkła. Wybierać można również spośród modeli z klasycznymi drewnianymi lub metalowymi nogami, ale dostępne są również wersje bez nóg, które pasują do nowoczesnych i minimalistycznych wystrojów wnętrz. Wybór jest tak szeroki, że z pewnością każdy znajdzie taką ławę, która będzie praktyczna, a także pasująca do wystroju salonu. 

Opinie o Ława rozkładana – wygodne rozwiązanie do salonu - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

57 + = 59

Podobne

Źródła

Zdjęcie - shutterstock.com