Szafa do przedpokoju ze szkła lacobel – wady i zalety

szafa szkoło lacobel

0.0 Opinie (0)
  • przedpokój
  • szafa przesuwna
  • szafa na wymiar
  • szafa wolnostojąca
  • szkło lacobel
szafa szkoło lacobel

Przedpokój nie musi być nudnym i najmniej atrakcyjnym miejscem w przestrzeni domowej. Wybierając odpowiednie materiały na meble, możesz sprawić, że przedpokój będzie miał wyjątkowy charakter. Dużą popularność w ostatnim czasie zyskało szkło lacobel. Jakie są wady i zalety tego materiału?

Szkło lacobel – zastosowanie

Najczęściej szkła używa się w kuchni jako wypełnienia ścian między blatem a szafkami. W tym celu producenci produkują szkło lacobel w wielu różnych barwach i odcieniach. Ponadto szkła lacobel można użyć do zabezpieczenia tapety na ścianach w kuchni. Jednak to, co najważniejsze, ten rodzaj szkła nadaje się również na fronty mebli. 

Jakie wady i zalety ma szafa ze szkła lacobel?

Szkło lacobel charakteryzuje się wysokim połyskiem, dzięki czemu dodaje elegancji i wyjątkowego charakteru pomieszczeniu oraz meblom. Szkło lacobel doskonale nadaje się do małych i ciasnych pomieszczeń, a takie często są przedpokoje i korytarze. Wysoki połysk i jasne kolory sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało na większe i jaśniejsze. 

Jednak szkło lacobel, dzięki temu, że występuje w wielu kolorach, nadaje się do wszystkich wystrojów wnętrz. Szafa z ciemnego szkła będzie pasowała do mieszkania w stylu loftowym, z kolei jasne warianty tego materiału doskonale pasują do nowoczesnych, surowych i minimalistycznych wnętrz. 

Szkło lacobel na frontach szafy będzie miało niestety jedną wadę - na drzwiach będą zostawać nieestetyczne ślady palców. Na szczęście czyszczenie tego rodzaju powierzchni jest niezwykle proste, jednak nie zmienia to faktu, iż trzeba będzie tę czynność powtarzać częściej niż w przypadku mebli z płyt drewnopodobnych czy drewnianych. 

Opinie o Szafa do przedpokoju ze szkła lacobel – wady i zalety - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 2 =

Podobne

Źródła

Zdjęcie - shutterstock.com