Stolik kawowy do salonu – kiedy się sprawdzi?

stolik kawowy

4.0 Opinie (1)
  • meble do salonu
  • salon
  • stoliki kawowe
stolik kawowy

Stolik kawowy w salonie to jeden z tych elementów wystroju, który jest kropką nad “i„. Dopełnia całość wystroju i sprawia, że pokój prezentuje się kompletnie oraz stylowo. Kiedy wybrać stolik kawowy do salonu? Jakie są korzyści z posiadania stolika kawowego? 

Stolik kawowy – praktyczny mebel czy ozdoba? 

Stolik kawowy to fantastyczny mebel i w zależności od tego, jak będziemy go używać, taką będzie pełnił funkcję. Na takim meblu możemy postawić naszą ulubioną świeczkę zapachową lub wazon z kwiatami albo ukochane czasopisma. Możemy również ograniczyć ilość rzeczy na takim stoliku i przeznaczyć przestrzeń na filiżanki z kawą, którą wypijemy w gronie najbliższych. 

Stolik kawowy czy ława kawowa? 

Stolik jest zdecydowanie mniejszy od ławy kawowej, przez co zajmuje mniej miejsca. Oczywiście są plusy i minusy takiego rozwiązania. Stolik możemy postawić w małej przestrzeni, której on swoim rozmiarem nie przytłoczy. Z kolei ława kawowa nie nadaje się od małych przestrzeni, ponieważ nie dość, że przytłoczyłaby pokój, to mogłaby utrudniać swobodne poruszanie się. Stolik kawowy jest dobrym rozwiązaniem, gdy mamy już stół w jadalni lub kuchni. Wtedy duża ława w salonie nie jest potrzebna, a za to mały stolik sprawdzi się idealnie. 

Ile kosztuje stolik kawowy? 

Na cenę stolika kawowego ma wpływ wiele czynników m.in. to, z jakiego materiału został wykonany, jakiej jest marki oraz to, jakie ma wymiary. Najtańsze modele można nabyć już od 300 zł. Takie stoliki będą wykonane najczęściej z płyt meblowych. Stoliki kawowe z drewna naturalnego, szkła giętego czy hartowanego będą droższe. Za taki mebel w zależności od producenta może kosztować od 400 zł do nawet 1300 zł.

Opinie o Stolik kawowy do salonu – kiedy się sprawdzi? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 2 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com