Regał zamknięty – czym się charakteryzuje?

regał zamknięty przedpokój

4.0 Opinie (1)
  • regał
  • regały
  • przedpokój
regał zamknięty przedpokój

Jeśli zależy nam na harmonii i porządku w przedpokoju regał zamknięty będzie idealnym wyborem. Możemy kupić gotowy mebel lub zamówić na wymiar, dzięki czemu dokładnie wykorzystamy dostępną przestrzeń i dopasujemy wnętrze mebla do indywidualnych potrzeb.

Zamknięty regał do przedpokoju – praktyczny i niewidoczny mebel

W każdym przedpokoju potrzebne jest miejsce do przechowywania różnych przedmiotów - butów, kurtek, czapek, apaszek, torebek i wielu innych. Jeśli chcemy wszystkie te rzeczy dobrze ukryć, to warto rozważyć regał zamknięty, który skryje całą zawartość za drzwiami. Odpowiednio wybrany mebel wtopi się w otoczenie i nie będzie rzucał się w oczy, a my będziemy mieć wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Możemy też kupić regał, którego drzwi będą ozdobne, przez co zyskamy dekoracyjny element do przedpokoju.

Jeśli w przedpokoju jest wnęka lub pomieszczenie jest długie i wąskie, można zamówić regał zamknięty na wymiar, przez co idealnie dopasujemy mebel i dokładnie wykorzystamy przestrzeń. Dobrym rozwiązaniem są fronty lustrzane, które optycznie powiększą wnętrze, a my zyskamy niezbędne w przedpokoju lustro. Regały zamknięte lepiej się sprawdzą w dużych przedpokojach, ale w małych też można je sprytnie wkomponować - tu sprawdzą się te w jasnych kolorach i niewielkich rozmiarach.

W niedużych i ciemnych przedpokojach lepiej postawić na regały zamknięte wąskie i wysokie lub wiszące. Takie meble nie będą przytłaczały wnętrza i optycznie wyglądają na mniejsze i lżejsze. Wygodną opcją są drzwi przesuwne w regałach zamkniętych, ponieważ nie potrzeba miejsca, żeby je otworzyć i nie będą nam przeszkadzały w poruszaniu się. Dostępne są też regały częściowo zamknięte, w których tylko część półek jest zamknięta, mogą to być drzwiczki lub szuflady.

Regały zamknięte – z jakich materiałów są zrobione?

Producenci oferują bogaty wybór regałów zamkniętych, dostępne są w szerokiej gamie kolorów, form i wymiarów. Mogą być produkowane z następujących materiałów:

  • z płyty
  • metalu
  • drewna
  • z tworzywa

Kupując meble do przedpokoju warto zwrócić na materiał oraz jego jakość. Najlepiej sprawdzą się regały z metalu lub tworzywa sztucznego, które są bardzo odporne i trwałe. Również modele z drewna czy płyty meblarskiej specjalnie przeznaczone do przedpokoju charakteryzują się dobrymi parametrami. Regał zamknięty powinien być zabezpieczony przed wilgocią, zabrudzeniami i uszkodzeniami, dzięki temu mamy pewność, że wytrzyma wiele lat.

Ceny zamkniętych regałów

Najtańszy regał zamknięty do przedpokoju kupimy za niewiele ponad 200 zł, a najdroższe gotowe modele mogą kosztować około 4500 zł. Cena zależna jest od rozmiaru mebla oraz materiałów, z jakich jest zrobiony. Warto zapłacić trochę więcej za materiał dobrej jakości, który będzie odporny, trwały i wytrzymały.

Opinie o Regał zamknięty – czym się charakteryzuje? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

44 − = 42

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com