Komoda z lustrem – kiedy się sprawdzi?

komoda z lustrem w sypialni

4.0 Opinie (1)
  • meble do sypialni
  • komoda do sypialni
komoda z lustrem w sypialni

Komoda w sypialni to bardzo przydatny mebel. Oprócz tego, że pełni funkcje praktyczne to też jest doskonałą ozdobą pokoju. Komody mogą być wykonane z różnych materiałów, szczególną popularnością cieszą się białe i lustrzane modele idealnie pasujące do sypialni w stylu glamour. Komody z lustrami również cieszą się dużym zainteresowaniem, kiedy takie rozwiązanie się sprawdzi? 

Komoda z lustrem w sypialni – jakie są opcje? 

Zazwyczaj takie komody występują w dwóch wersjach, komoda z lustrem zawieszonym na ścianie lub lustro stojące na komodzie. Z tych dwóch opcji, lustro zawieszone nad meblem będzie znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Lustro stojące na komodzie może się przewrócić lub spaść i się potłuc. 

Komoda z lustrem – dlaczego się sprawdzi? 

Komoda z lustrem to bardzo elegancki mebel, który doda klasy i wyjątkowego charakteru sypialni. Lustro optycznie powiększa i rozświetla przestrzeń, dlatego rewelacyjnie sprawdzi się w mniejszych pokojach. Komody z lustrem najlepiej będą wyglądały w sypialniach w stylu rustykalnym, glamour oraz angielskim.

Oprócz względów estetycznych komody z lustrem mogą pełnić rolę toaletki. Przy lustrze można się malować rano do pracy, a na komodzie bez problemu zmieszczą się wszystkie niezbędne kosmetyki, które potem można schować do jednej z szuflad. 

Rodzaje luster do komody 

Oprócz tego, że możemy wybrać, z jakiego materiału kupujemy komodę, to również możemy przebierać spośród rodzajów luster. Najpopularniejsze opcje to: 

  • lustro z ramą
  • lustro ze światłem LED 
  • lustro okrągłe 
  • lustro kwadratowe 
  • lustro prostokątne 
  • lustro z zaokrąglonymi krawędziami 

Lustro z ramą sprawdzi się w eleganckich i klasycznych wystrojach wnętrz. Wariant z oświetleniem LED pasuje raczej do nowoczesnych sypialni. Lustra okrągłe i kwadratowe najlepiej będą się komponować z mniejszą komodą, z kolei prostokątne rewelacyjnie sprawdzą się do dużych i masywnych.  

Opinie o Komoda z lustrem – kiedy się sprawdzi? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

65 − = 56

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com