Półka narożna – wygodne rozwiązanie do salonu

półka narożna

0.0 Opinie (0)
  • meble do salonu
  • salon
  • półka
półka narożna

W mniejszych salonach świetnym rozwiązaniem są półki narożne. Nie zajmują dużo miejsca, a zyskujemy więcej przestrzeni do przechowywania. Również przy zniszczonych rogach ścian lub sufitach ze skosami półki narożne będą najlepszym wyborem. Można kupić półki narożne wiszące lub stojące.

Półka narożna do salonu – kiedy się sprawdzi?

W każdym salonie potrzebne jest miejsce do przechowywania, półki są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ są lekkie i delikatnie. Nie zmniejszają optycznie pomieszczenia, a zyskujemy powierzchnię, na której możemy ustawić książki, zdjęcia, pamiątki i inne przedmioty. Jeśli salon jest mały półki narożne będą dobrym wyborem. Często rogi ścian są niewykorzystane, ciężko postawić w nich duży mebel, bo blisko jest okno lub drzwi. Ale półki narożne są dostępne w wielu opcjach, więc na pewno uda się dobrać odpowiedni model.

Również wprzypadku, gdy rogi ścian są nierówne, zniszczone lub mamy skosy można zagospodarować je półkami narożnymi. Nie tylko zasłonimy nieatrakcyjne miejsce, ale zyskamy dodatkową przestrzeń do przechowywania. Żeby dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń, możemy zamówić półki narożne na wymiar.

Półka narożna do salonu – jaką wybrać?

Producenci oferują sporo półek narożnych. Mamy klasyczne modele, ale i bardziej designerskie, bez problemu znajdziemy odpowiednią półkę. Mogą być wiszące, stojące, montowane na kołkach, pojedyncze półki lub meble z kilkoma półkami. Do wyboru mamy wiele kolorów oraz form, od lekkich konstrukcji, po masywne meble narożne.

Półki narożne mogą być wykonane z następujących materiałów:

  • lite drewno
  • płyta MDF
  • metalowe
  • szklane

Ceny półek narożnych

Najtańszą pojedynczą półkę narożną kupimy już za ok. 10 zł. Za najdroższe modele trzeba zapłacić nawet ponad 2 tysiące złotych. Ceny zależą od jakości oraz materiału, z jakich są wykonane półki. Wyższe kwoty zapłacimy za meble z litego drewna, metalowe, czy designerskie.

Dobrze jest porównywać ceny w różnych sklepach i szukać wyprzedaży lub promocji. Jeśli nie znajdziemy półki narożnej idealnej, możemy zamówić na wymiar lub zrobić samodzielnie. Meble na wymiar są droższą opcją, dlatego warto spróbować zrobić samemu nawet proste półki narożne. Przy okazji można wykorzystać stare przedmioty i zaoszczędzić pieniądze.

Opinie o Półka narożna – wygodne rozwiązanie do salonu - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

15 − = 8

Opinie

  1. AM Adam Mikosz

    Cały dzień szukałem artykułu na ten temat. Wielkie dzięki dla autora/autorki

Podobne