Ławy w stylu glamour – dlaczego są tak popularne?

ława glamour do salonu

4.0 Opinie (1)
  • meble do salonu
  • salon
  • ława do salonu
ława glamour do salonu

Od kilku lat bardzo modne jest urządzanie mieszkań i domów w stylu glamour. Wnętrza z przewagą bieli, szarości i elementami czerni mają duże grono zwolenników. Nic dziwnego, ponieważ takie połączenie kolorystyczne z odpowiednimi meblami i dodatkami naprawę potrafi stworzyć piękne, eleganckie i nowoczesne wnętrze. 

Czym charakteryzują się ławy glamour?

Ławy w stylu glamour, ciężko jest podzielić ze względu na konkretne typy, ponieważ są bardzo zróżnicowane pod względem designu, materiałów czy kolorów. Dlatego najlepiej je opisać, podając ich najbardziej charakterystyczne cechy, a są to: 

  • szklany blat 
  • blat imitujący marmur 
  • złote lub srebrne nogi 
  • lekki design 
  • biała i beżowa kolorystyka 

Często ławy w stylu glamour wyróżniają się nowoczesnym i unikatowym designem. W sklepach stacjonarnych i online można zobaczyć wiele ciekawych, oryginalnych i ekskluzywnych modeli ozdabianych złotem, srebrem oraz szkłem.

Ławy w stylu glamour a inne wystroje wnętrz 

Ławy w stylu glamour mogą być fantastyczną ozdobą nie tylko we wnętrzach glamour. Dzięki neutralnej kolorystyce i lekkiemu designowi nadają się również do innych aranżacji salonów. 

Doskonałym miejscem dla ławy glamour będzie salon urządzony w stylu nowoczesnym. Wnętrza nowoczesne są zazwyczaj dość surowe i minimalistyczne. Ława w stylu glamour może doskonale przełamać tę surowość i dodać pomieszczeniu nieco blasku i ciepła. 

Salon w stylu angielskim to również miejsce, gdzie ława glamour może prezentować się fantastycznie. Styl angielski charakteryzuje się przewagą jasnych kolorów, delikatnością i elegancją podobnie jak styl glamour. Ława z marmurowym blatem tknęłaby odrobinę szaleństwa w angielski klimat. 

Opinie o Ławy w stylu glamour – dlaczego są tak popularne? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

60 − 50 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com