Szafa wielodrzwiowa do przedpokoju – dobre rozwiązanie?

szafa wielodrzwiowa

4.0 Opinie (1)
  • przedpokój
  • szafa przesuwna
  • szafa na wymiar
  • szafa wolnostojąca
  • szafa wnękowa
szafa wielodrzwiowa

Urządzanie przedpokoju wielu osobom nie kojarzy się wcale z czymś pozytywnym, wręcz przeciwnie. Często bywa, że ta część domu czy mieszkania jest urządzana jako ostatnia. Jak w prosty sposób sprawić, że przedpokój będzie prezentował się estetycznie i jednocześnie będzie praktyczny? Postaw na szafę wielodrzwiową!

Szafa wielodrzwiowa – jakie są zalety jej posiadania? 

Szafa wielodrzwiowa to praktyczny i niebanalny mebel, który w rewelacyjnie sprawdzi się w przedpokoju. Na rynku meblarskim znajdziesz wiele ciekawych modeli takich szaf. Niektóre z nich posiadają szuflady lub specjalne wydzielone półki na buty czy torebki, a inne są klasycznymi szafami z tą różnicą, że mają więcej części, które oddzielają od siebie drzwi. W zależności od tego, czego potrzebujesz, możesz wybrać taki mebel, który będzie Ci najbardziej pasował. 

Największą zaletą tego rodzaju szaf jest jednak ich niestandardowy wygląd. Takie szafy różnią się znacznie od klasycznych modeli dwudrzwiowych. Mimo że może się wydawać, iż taki rodzaj mebli niczym się nie różni od klasycznych wariantów, to jednak wizualnie takie rozwiązanie robi sporą różnicę.

Szafa wielodrzwiowa potrafi nadać pomieszczeniu świeżości i oryginalności. Bardzo często takie szafy są połączeniem kilku rodzajów materiałów, a dodatkowo niektóre z nich mają również dwukolorowe fronty. Bardzo ładnie prezentują się też szafy kilkudrzwiowe z lustrami. 

Ile kosztuje szafa wielodrzwiowa?

 Szafy wielodrzwiowe niestety są nieco droższe od klasycznych modeli szaf przesuwnych czy też szaf dwudrzwiowych z systemem otwieranym. Najtańsze modele wielodrzwiowe można znaleźć za około 1200 zł, a dla porównania klasyczną szafę przesuwną da się kupić już za niecałe 1000 zł. 

Opinie o Szafa wielodrzwiowa do przedpokoju – dobre rozwiązanie? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

73 − 68 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com