Szafa na wymiar do przedpokoju – dlaczego warto?

szafa na wymiar do przedpokoju

4.0 Opinie (1)
  • przedpokój
  • szafa przesuwna
  • szafa na wymiar
  • szafa z płyty laminowanej
szafa na wymiar do przedpokoju

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaką szafę do przedpokoju wybrać weź pod uwagę szafę robioną na wymiar. Dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie? Co zyskasz, kupując szafę na wymiar?

Szafa do przedpokoju na wymiar – jakie są zalety? 

Największą zaletą tego rodzaju usługi jest to, że możemy wymierzyć przedpokój i dostosować wymiary szafy do dostępnej przestrzeni. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów. Zarówno przedpokój, jak i korytarz to trudne do zagospodarowania przestrzenie. Bardzo często przedpokój jest niewielki, dlatego trzeba dobrze przemyśleć i dobrać szafę, która ma w  nim stać. 

Inną zaletą kupowania mebli do domu na wymiar jest solidne wykonanie. Zamawiając szafę u stolarza, możemy mieć większą pewność, że przetrwa ona wiele lat intensywnego użytkowania. Ponadto wybierając taką opcję mamy możliwość wybrania materiału, z którego ma być wykonana szafa, a także możliwość wybrania wykończenia frontów (połysk lub mat). 

Ile zapłacimy za szafę do przedpokoju robioną na zamówienie? 

Niestety minusem mebli robionych na zamówienie jest to, że nie należą one do najtańszych. Oprócz tego, że spłacimy za samo wykonanie szafy, to dochodzą również koszty za montaż, a czasem też za wymierzenie pokoju. Dodatkowo ceny za zarówno montaż, jak i samo wykonanie jest zależne od tego, gdzie mieszkamy. W niektórych województwach ceny za wykonanie szafy na wymiar są o wiele wyższe niż w innych. 

Opinie o Szafa na wymiar do przedpokoju – dlaczego warto? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 2 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com