Szafa do przedpokoju na wymiar, czy z salonu meblowego?

szafa do przedpokoju

4.0 Opinie (1)
  • przedpokój
  • szafa przesuwna
  • szafa na wymiar
  • szafa wolnostojąca
szafa do przedpokoju

Jeżeli zastanawiasz się, czy kupić gotową szafę z salonu meblowego do przedpokoju, czy zamówić taki mebel na wymiar przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę wybierając szafę do przedpokoju.

Jak szafa do przedpokoju – od czego zacząć? 

Najważniejszym kryterium branym pod uwagę przy kupowaniu szafy powinien być metraż przedpokoju. Wiadomo, że mając ograniczoną przestrzeń, nie postawimy tam ogromnej szafy, bo to najzwyczajniej utrudniałoby to funkcjonowanie w tym pomieszczeniu. Ważną kwestią jest również to, gdzie chcemy postawić taką szafę. W przypadku małego przedpokoju dobrze sprawdzą się szafy narożne, które stawia się przy rogu ściany, dzięki czemu mebel nie zabierze zbyt dużo miejsca. 

Warto pamiętać o tym, że szafa w przedpokoju nie musi być klasycznym modelem szafy dwudrzwiowej czy trzydrzwiowej. Rynek meblarski oferuje szeroki wybór szaf o różnej budowie i wielkości. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są szafy z siedziskiem, które ułatwiają zakładanie butów. Producenci szaf oferują również szafki do przedpokoju na buty lub wąskie szafy na same kurtki. 

Szafa na wymiar czy gotowa za sklepu – co lepsze? 

Jeżeli zdecydujesz się na wąską szafę w rogu przedpokoju lub tylko na szafę na buty, to możesz poszukać dostępnych modeli w sklepach stacjonarnych i online. Z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz wśród wszystkich ofert coś dla siebie i dzięki temu nieco zaoszczędzisz. Jeśli jednak Twój przedpokój jest na tyle przestronny, że zdecydujesz się postawić w nim dużą szafę przesuwną lub szafę z siedziskiem, warto wówczas zamówić szafę wnękową na wymiar, gdyż to znacznie ułatwi proces dobierania szafy do przedpokoju oraz pozwoli zaoszczędzić dużo czasu i nerwów. 

Opinie o Szafa do przedpokoju na wymiar, czy z salonu meblowego? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com