Płyta laminowana – zastosowanie w sypialni

Plyta laminowana w sypialni

4.0 Opinie (1)
  • meble do sypialni
  • wyposażenie sypialni
  • łóżko do sypialni
  • komoda do sypialni
  • meble z płyty laminowanej
  • płyta laminowana
Plyta laminowana w sypialni

Płyta laminowana ma szereg zastosowań w przemyśle meblarskim. Jej duża popularność wynika z tego, że charakteryzuje się dobrą jakością przy jednocześnie atrakcyjnej cenie. Jakie meble produkuje się z płyt laminowanych? Czy warto postawić na meble z płyty laminowanej? 

Płyta laminowana w sypialni 

Z płyt laminowanych producenci mebli wytwarzają szafy, szafki, komody, a także łóżka. Płyty laminowane dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Szafy i komody do sypialni z tego rodzaju tworzywa możemy nabyć zarówno w jasnych pastelowych odcieniach, jak i ciemnych przypominających niektóre gatunki drewna naturalnego (orzech, wiśnia, wenge). 

Oprócz tego, że płyt laminowanych używa się do produkcji łóżek, szaf i komód to z takiej płyty powstają również panele ścienne, które służą do zasłaniania kabli od telewizora. Pod takim podwieszanym tłem doskonale ukryjemy całe okablowanie sprzętów elektronicznych. Taki sposób wykorzystania płyty laminowanej wprowadza wyjątkowy i niepowtarzalny klimat w sypialni, który szczególnie dobrze wpisze się w stylistykę skandynawską oraz loftową. 

Płyta laminowana – czy warto?

Płyta laminowana jest doskonałym i znacznie tańszym zamiennikiem drewna naturalnego. Ponieważ do jej produkcji używa się żywicy oraz klejów syntetycznych to meble z niej wyprodukowane są niezwykle twarde i solidne. Dodatkowo płyta pokryta laminatem jest o wiele bardziej odporna na zarysowania niż drewno naturalne. Płyta laminowana jest polecana osobom, które posiadają zwierzęta domowe, a zwłaszcza koty. Laminowane meble są odporne na zarysowania, więc jeśli nasz kot lubi chodzić po meblach, nie będziemy się obawiać, że komoda czy rama łóżka zostaną zniszczone. 

Opinie o Płyta laminowana – zastosowanie w sypialni - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

83 − 78 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com