Meble do sypialni lakierowane – czy warto?

meble-lakierowane

4.0 Opinie (1)
  • meble do sypialni
  • wyposażenie sypialni
  • komoda do sypialni
  • komoda
meble-lakierowane

Meble lakierowane cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoki połysk, który wiele osób utożsamia z elegancją i nowoczesnością. Płyty meblowe oraz drewno lakierowane najczęściej wykorzystuje się w kuchni. Jednak taki rodzaj materiałów sprawdzi się również w sypialni. Jakie meble lakierowane warto wybrać? 

Czy meble lakierowane to same zalety? 

Meble lakierowane prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Ponadto nadają się zarówno do dużych sypialni, jak i mniejszych. Przez to, że odbijają promienie słoneczne, to pokój wydaje się optycznie większy. Jednak należy pamiętać o tym, że zarówno na  meblach lakierowanych z połyskiem, jak i matowych bardzo wyraźnie odznaczają się odciski palców, a także kurz. 

Komu sprawdzą się meble lakierowane?

Meble lakierowane doskonale sprawdzą się wszystkim, którzy kochają jasne wyposażenia wnętrz w stylu glamour. Meble lakierowane bardzo często są dostępne w białym oraz jasnobezowym kolorze. Jednak należy pamiętać, że jeżeli w sypialni jest duży dostęp do światła słonecznego, to kurz na meblach lakierowanych będzie bardzo widoczny. Dlatego takie meble nie będą odpowiednie dla osób, które kochają idealny porządek w domu. 

Ponadto takie meble będą lepszym rozwiązaniem dla singli lub par bez dzieci. Ponieważ maluchy będą zostawiać nieestetyczne odciski na frontach i drzwiach mebli. Ponadto takie meble są lepszym rozwiązaniem do mieszkań bez kotów. Każdy posiadacz kota, wie, że sierść tego futrzaka jest wszędzie. Do mebli lakierowanych (zwłaszcza w połysku) kocia sierść łatwo się przyczepia i ciężko ją usunąć nawet wycierając meble wilgotną ścierką.   

Opinie o Meble do sypialni lakierowane – czy warto? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

51 − 42 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com