Szklana kuchnia – poznaj szkło lacobel

szklo-lacobel-kuchnia

4.0 Opinie (1)
  • meble kuchenne
  • kuchnia
  • szkło lacobel
  • kuchnia w szkle
szklo-lacobel-kuchnia

Szkło lacobel nie jest najpopularniejszym surowcem na naszym rynku meblarskim. Dużo częściej wybieramy drewno, płyty, meblowe, panele oraz płytki. Warto jednak bliżej zapoznać się z właściwościami szkła lacobel, zwłaszcza jeśli chodzi o jego wykorzystanie w kuchni. 

Szkło lacobel  – co to?

Szkło lacobel jest to dekoracyjne szkło produkowane w wielu kolorach. Ten rodzaj szkła stanowi doskonałą alternatywę dla płyt meblowych, drewna oraz płytek. Można z niego produkować zarówno elementy mebli kuchennych, jak i ozdobne wypełnienie ściany pomiędzy ciągiem szafek górnych i dolnych. 

Szkło lacobel – zalety 

Przede wszystkim szkło lacobel rewelacyjnie nadaje się do małych kuchni. Mała przestrzeń kuchenna bywa problematyczna ze względu na to, że ciężko ją urządzić tak, żeby była praktyczna i zarazem dobrze się prezentowała. Jednym z lepszych rozwiązań w takiej sytuacji jest właśnie wstawienie białego szkła lacobel pomiędzy górne szafki a blat kuchenny. Taki zabieg rozświetli i optycznie powiększy kuchnię. 

Szkło lacobel jest dobrym rozwiązaniem, gdy szukamy niestandardowych realizacji wizualnych do naszej kuchni. Ze względu na to, że nie jest tak popularne, jak płyty meblowe czy kafelki to niewiele osób z nich korzysta, urządzając swoje cztery ściany. Wykorzystując szkło lacobel w swojej kuchni możemy stworzyć niepowtarzalną i oryginalną przestrzeń. 

Z tego rodzaju szkła produkuje się różnorodne grafiki, które zawiesza się w kuchni lub w jadalni jako element ozdobny. Można również eksperymentować z kolorami, gdy planujemy wypełnić takim szkłem przestrzeń pomiędzy szafkami a blatem kuchennym. Połyskująca ściana w naszym ulubionym kolorze i szafki podświetlane światłem LED to rewelacyjny rozwiązanie, które zachwyci zarówno domowników, jak i wszystkich gości. 

Opinie o Szklana kuchnia – poznaj szkło lacobel - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

82 − = 74

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com