Szafa kilkudrzwiowa do pokoju dziecięcego – dobre rozwiązanie?

szafa do pokoju dziecięcego

4.0 Opinie (1)
  • pokój dziecięcy
  • meble do pokoju dziecięcego
  • szafa na wymiar
  • szafa klikudrzwiowa
szafa do pokoju dziecięcego

Wybór odpowiedniej szafy do pokoju dziecięcego bez względu na to czy jest to niemowlak, czy kilkulatek, czy nawet nastolatek nie jest łatwym zadaniem. Oprócz klasycznych szaf dwudrzwiowych i szaf z systemem przesuwnym na rynku znajdziesz również szafy wielodrzwiowe. Czy warto wybrać szafę kilkudrzwiową do pokoju dziecka? 

Jakie są zalety szafy kilkudrzwiowej? 

Szafa kilkudrzwiowa nie jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem. Popularność szaf przesuwnych, która stale rośnie od kilku lat sprawiła, że inne rodzaje szaf zeszły na drugi plan. Jakie więc zalety ma szafa kilkudrzwiowa? Do plusów tego rodzaju szafy można zaliczyć:

  • praktyczność,
  • pojemność,
  • oryginalność. 

Wybierając szafę kilkudrzwiową do pokoju dziecka łatwiej utrzymasz porządek. Dzięki mniejszym szufladom na bieliznę czy półkom na spodnie, swetry i bluzy oraz miejsce na ubrania wiszące zawsze znajdziesz to czego szukasz w szafie swojego dziecka. Ponadto szafy, które obecnie zobaczysz w sklepach meblarskich, odznaczają się eleganckim designem. Dzięki takiej szafie pokój Twojej pociechy będzie wyglądał oryginalnie i przyjemnie. 

Szafa kilkudrzwiowa  – wady 

Szafy kilkudrzwiowe nie są aż tak popularne jak klasyczne modele szaf, dlatego nie są tak łatwo dostępne jak inne meble tego rodzaju. Dodatkowo ciężko znaleźć idealną szafę kilkudrzwiową, która będzie spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Taki rodzaj szafy najlepiej zamówić na wymiar, wówczas szafa będzie skrojona pod nasze potrzeby. 

Opinie o Szafa kilkudrzwiowa do pokoju dziecięcego – dobre rozwiązanie? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 9

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstck.com