Łóżko z baldachimem dla dziewczynki

lozko-z-baldachimem

0.0 Opinie (0)
  • pokój dziecięcy
  • meble do pokoju dziecięcego
  • łóżko dla dziecka
  • łóżko z baldachimem
lozko-z-baldachimem

Łóżko z pięknym baldachimem to marzenie wielu dziewczynek. Większość modeli to przepiękne i duże meble, robiące wrażenie nawet na dorosłych. Jednak to nie jedyne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Jak wybrać odpowiedni model do pokoju naszego dziecka? Ile kosztuje łóżko z baldachimem? 

Rodzaje łóżek z baldachimem 

Łóżka z baldachimem występują w dwóch wersjach. Pierwsza to klasyczne łóżko z baldachimem zawieszonym na drewnianej konstrukcji. Na takim łóżku materiał można związać wokół drewnianych nóżek lub zasłonić tkaniną materac. Taki wariant łóżka zajmuje niestety sporo miejsca i będzie się nadawał jedynie do dużych pokoi. 

Jeśli chcemy mieć łóżko z baldachimem w mniejszym pokoju, możemy skorzystać ze specjalnych baldachimów, które mocuje się na suficie. Taki baldachim doskonale nadaje się do łóżek wąskich i jednoosobowych. Dzięki temu, że jego konstrukcja opiera się na specjalnym kole, to materiał pięknie rozchodzi się na boki i otula brzegi łóżka. 

Ile kosztuje łóżko z baldachimem?

Klasyczne łóżka z baldachimem w zależności od producenta, użytych materiałów oraz designu będą miały różne ceny. Najtańsze modele można kupić za około 700 zł, jednak to jest cena za sam stelaż. Zazwyczaj materac i materiał na baldachim trzeba zakupić osobno. Natomiast najdroższe modele kosztują nawet kilka tysięcy złotych. O wiele tańsze są baldachimy na sufit, które można kupić za około 130 zł. 

Opinie o Łóżko z baldachimem dla dziewczynki - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

82 − 73 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com