Szafa do salonu na wymiar – co musisz wiedzieć

szafa zabudowana

5.0 Opinie (1)
  • meble do salonu
  • salon
  • szafa przesuwna
  • szafa na wymiar
szafa zabudowana

Szafa na odzież wierzchnią, buty sezonowe czy tekstylia pościelowe to niezwykle przydatny mebel w domu lub też mieszkaniu. Wielu producentów oferuje wykonanie takiej szafy na wymiar pod zabudowę. Czy warto kupić szafę na wymiar? Co trzeba wiedzieć przed złożeniem zamówienia na szafę na wymiar? 

Szafa do salonu na wymiar – jakie są korzyści? 

Szafa robiona na wymiar pod zabudowę to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mieć w dokładnie taką szafę, jaką sobie wymarzymy. Decydujemy nie tylko o tym, jakie wymiary będzie mieć mebel, i z jakiego materiału zostanie wyprodukowany, ale również mamy wpływ na to, jakie szuflady i półki znajda się we wnętrzu szafy. 

Dodatkowo z usługi zaprojektowania szafy na wymiar mogą skorzystać osoby, które posiadają małą przestrzeń na taki mebel. Często posiadając mały metraż, rezygnujemy z szafy w domu, choć wcale nie musimy tego robić. Odpowiednio wymierzona i dopasowana do przestrzeni pokoju szafa będzie się świetnie sprawdzać nawet w malutkim mieszkaniu. 

Ile kosztuje szafa na wymiar? 

Cena szafy na wymiar jest uzależniona od wielu czynników. Pod uwagę trzeba brać przede wszystkim wymiar szafy, to, z jakiego materiału ma zostać wykonana, ilość półek oraz drążków na wieszaki. Oprócz tego trzeba wziąć pod uwagę cennik po województwach za takie usługi. Fachowcy z niektórych województw wyceniają drożej swoje usługi niż inni. Cennik za wykonanie szafy w konkretnych województwach można z łatwością znaleźć w internecie. Warto również korzystać z bezpłatnych wycen online, które oferuje wiele firm. 

Opinie o Szafa do salonu na wymiar – co musisz wiedzieć - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

34 − 31 =

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com