Łóżko z pojemnikiem do pokoju dziecięcego

łóżko z pojemnikiem do pokoju dziecięcego

4.0 Opinie (1)
  • pokój dziecięcy
  • meble do pokoju dziecięcego
  • łóżko z szufladą
  • łóżko dla dziecka
łóżko z pojemnikiem do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce i każdy rodzic pragnie, aby jego pociecha czuła się w nim bezpiecznie. Często metraż pokoju uniemożliwia zaprojektowania tej przestrzeni tak, jakbyśmy tego chcieli, co sprawia, że musimy wybierać pomiędzy praktycznymi rozwiązaniami a pragnieniami dzieci. Nie zawsze jednak musimy rezygnować ze wszystkich pomysłów. Producenci mebli dla dzieci oferują wiele ciekawych rozwiązań, które mogą nieco ułatwić urządzenie takiego pokoju. Jednym z nich są łóżka z pojemnikami. 

Rodzaje łóżek z pojemnikami 

Łóżka z pojemnikami do pokoju dziecięcego można nabyć w wielu różnych wersjach. Najbardziej klasyczne to modele rozkładane ze skrzynią na pościel wewnątrz łóżka. Innym rodzajem tego mebla jest łóżko z wysuwaną szufladą lub kilkoma szufladami. Ponadto w niektórych sklepach można nabyć również łóżko z szufladami oraz półką na książki lub inne drobiazgi. 

Łóżko z pojemnikiem – dlaczego warto 

Pokój dziecięcy nie jest zazwyczaj największym pomieszczeniem w domu czy mieszkaniu, dlatego warto stawiać na praktyczne meble. Łóżko z pojemnikiem czy też szufladami może zastąpić szafę, która jest meblem najbardziej pojemnym i można w niej schować najwięcej rzeczy. Jeśli jednak postawimy w niewielkim pokoju dużą szafę, będzie to przypominało bardziej naszą sypialnię niż pokój dla dziecka. 

W łóżku z szufladami bez problemu zmieszczą się ubrania naszych pociech, ponieważ dzieci zazwyczaj nie mają ich tyle, co dorośli, a poza tym ubrana dla dzieci zajmują mniej miejsca. Z kolei w miejscu, gdzie normalnie stałaby szafa, możemy urządzić kącik zabawy lub postawić wygodny puf typu worek. Dodatkowo w sytuacji, gdy szafa nie zasłania ścian, możemy przykleić na nich jakąś grafikę lub uroczą fototapetę. 

Opinie o Łóżko z pojemnikiem do pokoju dziecięcego - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

24 + = 32

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com