Biurko składane – kiedy się sprawdzi?

biurko składane

0.0 Opinie (0)
  • meble do gabinetu
  • gabinet
  • biurko
  • biurko składane
biurko składane

Coraz więcej osób przechodzi na pracę zdalną czy to pracując jako freelancerzy, czy dlatego że wiele firm w ciągu ostatnich lat coraz chętniej praktykuje taki system. Niestety nie zawsze warunki, jakie panują w mieszkaniu czy domu, są odpowiednio dostosowane do pracy zadanej. Dlatego warto skorzystać z wygodnych i szybkich rozwiązań. Jeżeli pracujesz z domu, koniecznie przeczytaj ten artykuł. 

Biurko składane – dlaczego warto? 

Przede wszystkim biurko składane doskonale nadaje się do mieszkań, które są małe i niedostosowane do pracy zdalnej. Praca z laptopem na kolanach lub na blacie kuchennym niekoniecznie jest dobrym pomysłem, a często tak się dzieje, gdy nie mamy w domu wyznaczonej przestrzeni do wykonywania swojej pracy. 

Warto więc zadbać o kręgosłup i zainwestować odpowiednio wyprofilowane i dostosowane do naszego wzrostu biurko. Wiele modeli składanych posiada opcję regulowania wysokości, a dzięki odpowiedniemu dopasowaniu wysokości blatu łatwiej utrzymać prawidłową postawę w trakcie pracy. 

Jakie są rodzaje biurek składanych? 

Wśród biurek składanych wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje:

  • biurka stojące składane – które po zakończeniu pracy można schować w szafie lub wynieść do innego pomieszczenia,
  • biurka składane wiszące – ten typ biurek montuje się na stałe na ścianie, a po zakończeniu pracy można opcjonalnie złożyć sam blat. Ten wariant zajmuje naprawdę mało miejsca i doskonale sprawdza się małych kawalerkach. 

Ile kosztuje biurko składane? 

Modele składane wiszące można kupić już za niecałe 300 zł. Biurka stojące składane również są do nabycia w bardzo przystępnych cenach, które zaczynają się już od 200 zł. Oba rodzaje w porównaniu do standardowych biurek są naprawdę opłacalne pod względem cenowym. 

Opinie o Biurko składane – kiedy się sprawdzi? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 4 = 3

Podobne

Źródła

Zdjęcie - shutterstock.com