Smart dom Twój dom inteligentny!

Smart dom Twój dom inteligentny!

Smart dom to dom inteligentny, który umożliwia Ci nie tylko poprawę codziennego życia, ale także oszczędność energii elektrycznej czy wody. Bardzo ważne jest zaprojektowanie kuchni czy łazienki tak, aby zastosowane w tych pomieszczeniach urządzenia sprawiały, że standardowe zadania będą znacznie prostsze. Przeczytaj o tym, dlaczego tak ważny jest wybór odpowiedniej lodówki.

Smart dom – inteligentna kuchnia

Inteligentna kuchnia jest ważna przede wszystkim ze względu na wygodę i oszczędność czasu dla użytkowników. Urządzenia wyposażone w inteligentne funkcje, takie jak lodówki czy piekarniki, mogą samodzielnie monitorować temperaturę czy sugerować zmiany ustawień. Dodatkowo inteligentna kuchnia może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii poprzez optymalizację pracy urządzeń oraz stosowanie energooszczędnych rozwiązań, takich jak np. czujniki ruchu w oświetleniu.

Warto także wspomnieć o bezpieczeństwie – inteligentne urządzenia mogą ostrzegać o ewentualnych problemach, takich jak uchylone drzwi lodówki czy włączona niepotrzebnie płyta grzewcza. Ponadto, dzięki połączeniu z siecią internetową, inteligentna kuchnia może też zapewniać możliwość zdalnego sterowania urządzeniami. W obecnych czasach, kiedy tempo życia jest coraz szybsze, a technologia nieustannie się rozwija, inteligentna kuchnia jest nie tylko wygodnym udogodnieniem, ale również przydatnym narzędziem, pozwalającym oszczędzać czas i energię, a także dbać o bezpieczeństwo i komfort w kuchni.

Dom inteligentny? Wybierz odpowiednią lodówkę!

Wybór lodówki do domu powinien przede wszystkim zależeć od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jednakże posiadając inteligentny dom warto zwrócić uwagę na propozycje firmy Samsung, a w szczególności modele takie jak Bespoke RB38C7B6AAP, czyli lodówka z dolnym zamrażalnikiem do personalizacji Wi-Fi 2,03 m 387 l oraz Grand + RB38C776CB1 - lodówka z dolnym zamrażalnikiem Wi-Fi 2,03 m 390 l. Przeczytaj, czym wyróżnia się każda lodówka Samsung SmartThings.

Wśród różnorodnych aplikacji i modułów, w które wyposażone są inteligentne lodówki Samsung, warto wyróżnić tryb AI Energy*, który umożliwia inteligentne zarządzanie zużyciem energii z aplikacją SmartThings**. Lodówka Samsung sterowana telefonem z wbudowanym modułem Wi-Fi umożliwia kontrolę zużycia temperatury w wybranym dziennym, tygodniowym oraz miesięcznym okresie. Po wybraniu AI Energy Mode aplikacja sama zoptymalizuje zużycie energii tak, aby Twoje rachunki za prąd były nawet 15% niższe***. Optymalizacja ta bazuje na wzorcach, takich jak częstotliwość otwierania drzwi, szybkość pracy kompresora oraz częstotliwość cyklu rozmrażania. Lodówka sterowana smartfonem to nowoczesne rozwiązanie, które może znacząco ułatwić Ci codzienne życie.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się, czym jeszcze wyróżniają się przedstawione modele lodówek Samsung? Uwagę zwraca technologia SpaceMax™ umożliwiająca uzyskanie większej wewnętrznej przestrzeni użytkowej wewnątrz chłodziarko-zamrażarki Samsung. Możliwe jest to dzięki wyjątkowemu i bardzo wydajnemu systemowi izolacji, który sprawił, że ścianki urządzenia stały się bardzo cienkie.

Ponadto dzięki systemowi All-Around Cooling możliwe jest delikatne i równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza w całym urządzeniu. Nowe, inteligentne lodówki Samsung umożliwiają skuteczne i łatwe chłodzenie żywności - precyzyjnie, szybko i w każdym zakątku Twojej lodówki. Postaw na urządzenia Samsung i ciesz się użytkowaniem wysokiej klasy lodówek.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Funkcjonalność dostępna w wybranych urządzeniach Samsung.

**Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz konta Samsung Account.

*** Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy; uruchamianego przez aplikację SmartThings. Podane wartości mają wartość szacunkową. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń.

Kup artykuł sponsorowany na tej stronie >>

Dodaj opinię:

2 + 2 =