Biurko narożne – gdzie się sprawdzi?

biurko narozne

4.0 Opinie (1)
  • meble do gabinetu
  • gabinet
  • biurko
biurko narozne

Biurko powinno być najważniejszym elementem wyposażenia gabinetu domowego. Ponadto, jeżeli jesteś pracodawcą, również powinieneś zadbać o komfortowe warunki dla swoich pracowników. Często jednak w zaprojektowaniu idealnego miejsca pracy ogranicza nas mała przestrzeń, jakie są rozwiązania w takiej sytuacji? 

Biurko narożne – do małych i dużych przestrzeni 

Rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w dużych gabinetach, jak i małych domowych biurach to oczywiście biurka narożne. Jeżeli miejsce pracy ogranicza nas swoim metrażem, narożny blat pozwoli na praktyczne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki temu nie zastawimy biurkiem większości pokoju, a jednocześnie zyskamy wygodne miejsce pracy. 

Z kolei w dużych przestrzeniach narożne biurko pozwala na wstawienie do gabinetu niestandardowej długości blatu. Czasami potrzebujemy w miejscu pracy nieco większego niż standardowe modele biurka. Podłużne duże blaty nie dość, że będą zajmowały większość pokoju, to na dodatek nie będą wyglądać estetycznie. Biurka narożne bardzo dobrze prezentują się również w większych wersjach. 

Jakie są style biurek narożnych? 

Biurka narożne można spotkać w wersji bardziej zabudowanej, czyli z szufladami i półkami oraz w wersji minimalistycznej skandynawskiej. Ten drugi typ biurek charakteryzuje się dużym przestronnym blatem i metalowymi nogami bez szuflad i półek. Jeżeli chodzi o wykończenie tego rodzaju biurek, to rynek meblarski oferuje szeroki wybór materiałów i kolorów. W sklepach znajdziesz zarówno blaty z płyt meblowych imitujących drewno, jak i prawdziwe drewniane biurka. Blaty biurek mogą mieć wykończenie matowe lub z połyskiem. Ponadto znajdziesz wiele modeli, które mają elementy pomalowane na biało. 

Opinie o Biurko narożne – gdzie się sprawdzi? - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

48 + = 50

Podobne

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com